Jaunumi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Jaunumi

Peintbols ziemā!

23.11.2010, 17:32

  

Īpašs ziemas piedāvājums ( no 01.12.2010.)- grupām sākot no 10 cilvēkiem, spēlē peintbolu 3 stundas un viesu namiņš ar pirti - 1 stundu bez maksas, otrā stunda – 10.00Ls, katra nākamā – 5.00Ls.
 
Joprojām turpinās 2010. gada akcijas!
 
1. Dzimšanas dienas jubilāram, kā arī Vecpuišu ballītes jaunajam vīram BEZMAKSAS KOMPLEKTS, ja spēlē piedalās vismaz 10 ballītes dalībnieki !!!
2. Spēlētāju grupām virs 15 dalībniekiem starta komlekts tikai 5,00 Ls !!!
 
Blakus spēļu laukumiem atrodas atpūtas mājiņa, kas noforēta militārā stilā. Telpā ir galds ar soliem un atpūtas stūrītis ar mīkstu ādas dīvānu. Krāsniņa, kur pasildīties aukstā laikā. Grils.
Trīs stundas – 15.00Ls, katra nākamā – 2.00Ls
Peintbola parka teritorijā, Mazās Juglas upes krastā pieejami lieli galdi zem nojumēm ar grilu un ugunskura vietu – tikai 5.00Ls uz dienu.
 
 Kā vienmēr, Jūs gaida pieredzējuši un laipni instruktori, asas izjūtas un neaizmirstama atpūta svaigā gaisā.
 

Spēles notiek Peintbola Parkā "JUGLAND"


« Atpakaļ