Jaunumi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Jaunumi

Latvijas skolēnu peintbola turnīrs 2011.

12.03.2011, 12:44

 Līdz Latvijas skolēnu peintbola turnīram atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis.
Jāsāk gatavoties!!!

 

Atgādinām, ka turnīra datumi ir nedaudz mainīti dēļ ziemas ieilgšanas! Tāpēc atlases datums ir 16. aprīlis un fināls 30. aprīlis, taču sekosim līdzi laika apstākļiem un par iespējamām izmaiņām ziņosim laicīgi, tāpēc patstāvīgi sekot jaunākajai informācija mājas lapā www.busas.lv;  www.citypaintball.lvwww.paintball.lv

Izrunāsim LSPT atlases kārtas dienas kārtību un spēļu grafiku, pēc kura arī vadīsimies. Atlases kārta notiek Saulkrastos, PK „Bušas”, kur skolu komandas var nokļūt ar auto (Rīga-Saulkrasti A1 – P6 krustojumā, 30 min.) vai Rīga –Saulkrasti starppilsētu autobusi (biļete no 1.40-1.60), ceļā aizņemot aptuveni 50 min. un var nokļūt arī ar vilcienu, kas ir otrs ērtākais veids Rīga -Saulkrasti, pietura „Pabaži”(attiecas arī uz starppilsētu autobusiem Vilciens Rīga-Saulkrasti, pl: 8.12., 09.04., pietur Pabažos.). Skolu reģistrācija, instruktāža 9.40- 10.20, 10.40 LSPT sākums.

Dienas spēļu grafiks:
Gan atlasē, gan finālā spēļu scenārijs vienāds, tikai atšķirās punktu sistēmas:
 
1. Līdz 7 komandām (ieskaitot) – 1 apakšgrupa+ fināls ; /42 spēles/ (4,2 h tīrais spēļu laiks.)
2. No 8. – 12. – 2 apakšgrupas; 2 kom. Finālā / 26 – 60 spēles / (2,1-5,1 h, tīrais spēļu laiks.)
3. No 13 – 17 – 3 apakšgrupas + 2 kom. Finālā; / 46 – 80 / (3,5 – 6,5 h, tīrais spēļu laiks. )
 
Par katru spēles/etapa uzvaru tiek piešķirsti 5+5 p. (Finālā – par katru uzvaru 10+10 punkti.)
 
Atlases kārtā mēs fiksējam gūtos rezultātus, komandas kapteiņi parakstās un oficiālā atlases kārta beigusies. Pēc turnīra visiem būs iespēja uzkavēties mūsu atpūtu nojumēs, uzcept desiņas vai kādu vistas spārniņu, būs ļoti feina mūzika un jautra gaisotne. Kā redzam, ka spēļu sadalījums, kā arī apakšgrupu skaits ir atkarīgs no komandu skaita. Oficiālu pusdienas pārtraukuma nebūs, taču iestiprināties paspēsim starplaikos, kad komandām tiks izveidots grafiks un laikus jau būs zināms par katru spēles laiku, tamdēļ ņemam līdzi desiņas vai cepamgaļu. Turnīra laiks arī atkarīgs no komandu skaita, taču provizoriski plānojam līdz 7 stundām pilnas spriedzes.

Par finālu un sponsoriem!
 
Organizējot LSPT, kopā ar Latvijas peintbola klubu, vēlējāmies, lai skolēniem rastos pilnīgs priekšstats par peintbolu un turnīra gaitā sniedzam iespēju piedalīties ne tikai kvalitatīvā meža trasē, bet arī citos peintbola laukumos. Izspēlējot abos, pilnīgi dažādos laukumos, skolēns, maksimāli īsā laikā gūst plašu redzējumu brīvās un sporta peintbola disciplīnās.
Finālā noteikumi būs principa identiski, tikai atšķirsies punktu sistēma (no 5+5 uz 10+10). Šāda punktu sistēma komandām, kas neguva tik labu pozīciju atlasē, visas iespējas atspēlēties finālā, jo punktu sistēma ir 2. reizes lielāka. Šeit jau ir tas „sāls”, ka spēlētāji, kas labāk jūtas vienā laukumā, nespēlē tik labi cita stila laukumā un otrādi!
Liels paldies jāsaka mūsu informatīvajiem un tiešajiem sponsoriem, kas atrada laiku un finanses, lai atbalstītu LSPT.

Mūsu informatīvie atbalstītāji ir:
 
 
Mūsu finansiālie, jeb balvu sponsori:
 
•„Latvijas peintbola klubs” – Peintbola aksesuāri un vērtīgas lietas;
 
Tāpat pateicība jāizsaka pasākuma atbalstītajiem organizatoriskos jautājumos un citiem pasākuma sponsoriem, kas tiks precizēti līdz pasākuma sākumam.
 
Un visbeidzot dalības maksas turnīrā
 
Turpinot LSPT gaitas jau otru gadu, mēs cenšamies organizēt šo turnīru pēc iespējas pieejamāku, lai piedalīties varētu visi, kas vēlas. 2009., 2010. gadā mēs cerējām, ka skolēnu peintbola turnīru 2010.g. mēs spēsim piesaistīt lielākus sponsorus, taču dižķibeles laikā esam pateicīgi arī par balvām.
 
Dalības maksa atlases un fināla kārtā ir 25 Ls no komandas.
 
Dalības maksā ietilpst:
 
1. Dalība turnīrā;
 
2. Pasākuma organizēšana – reklāma, tiesneši, aparatūra, administrēšana;
 
3. Peintbola ekipējums – Kamuflāžas kombinezons, maska, cimdi, peintbola markeris, 100 peintbola bumbiņas katram;
 
4. Atkārtota gaisa, CO2 uzpilde;
 
5. Profesionāļu tiesnešu konsultācija un ekipējuma instruktāža;
 
6. Iespēja pārmīt kādu vārdu ar ģenerāli „Alfredo”;
 
7. Iespēja redzēt spēļu dūmu efektus;
 
8. Pēc spēles, mūsu atpūtu vietās iespējams atpūsties cepot desiņas vai citu cepam gaļu.
 
Skolas ir daudz un komandas spēlēs katra ar katru, līdz ar ko būs nepieciešamas papildus bumbiņas. Bumbiņu cenas arī tiek piedāvātas ar zemām cenām – 100 bumbiņas- 1.45 Ls. Katra komanda pēc saviem ieskatiem un stratēģiskiem mērķiem iegādāsies peintbola bumbiņas. Fināla kārtā bumbiņu cena paliek nemainīga.
 
Pieteikšanās turnīram:
 
Lai pieteiktos LSPT nepieciešams iesniegt pieteikuma veidlapu, ko varat iegūt www.busas.lv, citypaintball.lv, paintball.lv mājas lapās. Vai arī sūtat uz e-pastu info@busas.lv visu nepieciešamo informāciju:
 
1. Skolas nosaukums,
 
2. Spēlētāju vārdi, uzvārdi un personas dati,
 
3. Komandas izvēlēts kapteinis un viņa kontakttelefons.
 
Reģistrācija tiek apstiprināta, kad tiek saņemts e-pasts un uz kontu atsūtīta 1 spēlētāja reģistrācijas maksu – 5 Ls apmērā. Šī summa apstiprina reģistrēšanos un komandas nopietnu attieksmi pret turnīru. Turnīra dienā, komandas spēlētājs, kas jau iemaksājis šo drošības naudu, par spēles reģistrāciju vairs nemaksā!
 
Reģistrācijas veidlapu, naudu var sūtīt uz zemāk norādīto e-pastu/kontu vai arī ienest LPK veikalā uz Kr. Valdemāra ielas 40.
 
IK”Bušas”
Reg.Num. – 40001240757
 
LV60UNLA0050013079639 – drošības naudas konts
 
info@busas.lv – reģistrēšanās e-pasts.
 

 


« Atpakaļ