Izbraukuma spēles - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Izbraukuma spēles

Izbraukuma spēles

Peintbols brauc pie Jums!

Ja Jūs plānojat organizēt svētku pasākumu, korporatīvu vai sporta spēles un vēlaties savus ciemiņus izklaidēt ar peintbola spēli, bet Jums nav iespējas atbraukt uz peintbola parku, tad mēs labprāt aizbrauksim pie Jums. Visu nepieciešamo spēlei un apkalpojošo personālu mēs piegādāsim ar savu transportu. Jums ir tikai jāsaskaņo spēles vieta ar teritorijas īpašnieku, kur plānojat atpūsties.

Peintbola spēlei kā spēļu laukumu var izmantot nelielu meža platību, dārzu, neizmantotas ēkas un pat atklātu lauku. Visas rūpes par spēles organizāciju mēs ņemam uz sevi. Mēs varam noorganizēt gan izklaidējošas spēles, gan īstu sporta peintbola turnīru. Mēs piemeklēsim Jums labāko scenāriju un spēles formātu.

Izbraukuma spēles izmaksas būs tādas pašas kā pie mums Peintbola Parkā "Jugland". Vienīgi Jums būs jāapmaksā nelieli transporta izdevumi, ja pasākuma vieta atrodas ārpus Rīgas rajona.

Lūdzu sazinieties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi. Mūsu menedžeris labprāt tos apspriedīs ar Jums un piedāvās labāko variantu izbraukuma spēlei.

 

Tālr.: 67291400 ( no 10 līdz 19 katru dienu, izņemot svētdienas)

Mob.tālr.: 27821000