Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

Sākums

Peintbola pistoles KT Eraser un KT Chaser tagad arī Rīgā!

13.05.2009, 16:21

Mūsu veikalā jaunumi - pāris pirmie paraugi treniņu markeriem KT Eraser un KT Chaser no ražotāja Kingman. Šie izstrādājumi ir peintbola markeri, bet pēc izskata, sajūtām, izmēra, svaru, uzlādēšanas veidu (magazīna rokturī), "patronu" skaita (9) magazīnā, ļoti līdzīgi kā īstas pistoles. Lūk, arī daži tehniskie rādītāji:

  • Kalibrs peintbola bumbiņām - 11 mm (.43 Cal.)

  • Bumbiņas lidošanas ātrums - ne mazāks kā 250 pēdas/s (regulējas)

  • Efektīvais šaušanas attālums - 120 pēdas

  • Precīza šāviena attālums - 60 pēdas

  • Gaisa padošanas enerģija - 1.6-2.0 J.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā: www.kingmantraining.com

Galvenā atšķirība no līdzīgiem konkurentu ražojumiem (piemēram RAМ 50 vai Tiberius T8) - neiedomājami ekonomisks gāzes patēriņš uz vienu šāvienu - viens 12 gramīgais baloniņš pietiek uz vairāk nekā 80 šāvieniem (konkurentiem - 10 - 20 šāvieniem), augsta precizitāte, iespēja regulēt izšaušanas ātrumu un tas, ka nešķeļ bumbiņas pie pārlādēšanas.

 

Šie produkti, pēc ražotāja domām, izmainīs peintbola pasauli. Bez tā, ka lielu interesi izrāda dažādas policijas struktūras, drošības dienesti un armija, kas pats par sevi saprotams, jo tas ir lielisks instruments, lai trenētu un sagatavotu jaunos spēkus šaušanai, dotie izstrādājumi tika arī sagaidīti ar lielu interesi no peintbola cienītājiem, un ne tikai no taktiskā.

Cik mums zināms, daudzās valstīs jau ir ieviest jauns peintbola spēles formāts. Cīņa tikai ar pistolēm. Un runā, ka ļoti interesanti!

 

Pec 2 nedēļām mūsu veikalos būs pieejams šis KT produkts un visi aksesuāri: dažādi pistoļu modeļi un komplekti, kā arī dažādi aksesuāri - aptveres, makstis, utt. Mazumtirdzniecības cena pistoeles modelim KT Chaser, piemēram, būs 139.95 Ls.

Un tagad līdz 20. maijam var veikt priekšpasūtījumu jebkuram KT pistoles modelim par speciālu promo cenu.

Pirkšanas vai pasūtīšanas jautājumos griezties pie Dmitrija, veikals Kr. Valdemāra 40., tel.( +371) 67291400.


« Atpakaļ