Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

25. Jūlijā turnīrs Jaunajiem peintbolistiem "Rookie Fight 2009" + "Pistoļu duelis"

01.07.2009, 15:11

  "Rookie Fight 2009"

Šī gada 25. jūlijā peintbola centrā "City Paintball", Maskavas ielā 446c, Rīgā notiks turnīrs jaunajiem peintbolistiem!
         Aicināti piedalīties visi spēlēt gribētāji, mazi un lieli, jauni un labakajos gados, visi kuriem peintbols jau asinīs no dzimšanas, visi atpūsties gribētāji un tāpat karsējmeitenes un līdzjutēji!


 

Nolikums:

Datums: 25.07.2009
Kapteiņu sapulce: pulkstens 9.30 no rīta
Turnīra sākums: pulkstens 10:00 no rīta

Dalībnieku skaits: 4 cilvēki komandā + neierobežoti rezervisti.
Vienas spēles ilgums: 4 minūtes
Ierobežojumi: Nedrīkst piedalīties spēlētāji, kas ieguvuši pirmās trīs vietas "Patriot" turnīros šī gada laikā.
Noteikumi: Balstīti uz "Patriot" turnīra noteikumiem (skatīt zemāk).
Misijas: karogu vākšana, kontrolpunkta noturēšana, pretinieka bāzes iznīcināšana.
Laukumi: "Drop Zone" un "Control Point" katrā 1 misija.
Tiesnešu skaits: minimums 3 tiesneši uz viena laukuma.

Līdzi ņemam: labu, orientētu uz izklaidi garastāvokli, cīņas sparu, komandas biedrus un līdzjutējus, pēc izvēles piedevas - grills, sašlihs, desas un slāpju remdējošus spēka dzērienus. Dažādas uzkodas un dzērienus, kā arī kokogles varēs iegādāties peintbola centrā “City Paintball”.

Balvas: Medaļas un balvas no "City Paintball" un "Latvijas Peintbola Klubs", dāvanu kartes no "Toss" boulinga halles, par izsalkušajiem vēderiem rūpēsies un gardas dāvanas pasniegs kraukškīgā LuLu Pica.

Dalības maksa: 30 Ls no komandas.

Bonusā: Nodrošinam dalībniekus ar ekipējumu uz turnīra laiku un pusdienas no LuLū picas. 

Pieteikšanās turnīram: pieteikties var līdz 24.07.2009 aizpildot pieteikumu peintbola centrā "City Paintball", Maskavas ielā 446c, peintbola veikalā "Paintball Adventure", Kr. Valdemāra ielā 40.
Sīkākai informācijai zvanīt uz +371 27821000 (Aivars) +371 26485555 (Andris) +371 67708440 (Ofiss),
vai rakstīt uz: games@citypaintball.lv

www.citypaintball.lv
www.paintball.lv

Un tas vēl nav viss, jo...
...tāpat 25. jūlijā "Rookie Fight 2009" turnīra ietvaros notiks:

 Turnīrs ar jaunajām Kingman Training peintbola pistolēm - "Pistoļu duelis"

Nolikums:

Datums: 25.07.2009
Dalībnieki: piedalās dalībnieki no turnīra "Rookie Fight 2009"
Dalībnieku skaits: 1 cilvēks komandā
Spēles ilgums: 2 minūtes
Laukums: piepūšamo šķēršļu laukums
Noteikumi: Katram dalībniekam ir pistole ar vienu aptveri. Ja abiem spēlētājiem beidzas munīcija vai laiks, tad spēle atzīta par neizširtu.

Noteikumi turnīram "Rookie Fight 2009"

 • Var spēlēt ikviens, kurš attiecīgā gada laikā nav ieguvis pirmo, otro vai trešo vietu Latvijas Taktikas Peintbola līgā „Patriot”.

 • Var spēlēt jebkādā apģērbā, ar jebkādu peintbola ekipējumu. Var izmantot jebkādu šaušanas režīmu. Var izmantot dūmu sveces un granātas. Var izmantot radiosakarus un tēmekļus, ja vien tas nav pretrunā ar drošības noteikumiem.

 • Tiesnešu sastāvs ne mazāks, kā 3 tiesneši uz katra laukuma + galvenais tiesnesis. Galvenā tiesneša pienākumos ietilpst tiesnešu apstiprināšana, tiesnešu sastāva vadīšana, vērot, lai tiktu ievēroti noteikumi.

 • Komandas sastāv no 4 pamatspēlētājiem un rezervistiem. Uz laukuma vienlaicīgi pēc noklusējuma drīkst atrasties tikai 4 vienas komandas spēlētāji.

 • Spēlē var izmantot jebkāda veida peintbola mārkerus. Pirms katras spēles galvenais tiesnesis pārbauda komandas mārkerus un pēc zemāk redzamās shēmas nosaka komandas koeficentu.

Koificenti

       1 – “Īres ieroči” Organizatoru īres ieroči (Tippmann 98 Rental) bez jebkādiem uzlabojumiem (uzlabots stobrs, loaders).

1.1 – “Īres ierocis ar uzlabotu stobru”

1.2 – “Mehānika” personīgie mehāniskie mārkeri nesportiskā tipa, ar ievērojamiem uzlabojumiem, salīdzinot ar īres mārkeriem. Tādi ieroči kā Tippmanns ar reaktīvo gaili, Spyder mehānika vai kloni, Koker mehānika.

1.4 – “Puselektronika” Mehāniskie ieroči ar elektrisko gaili (tajā skaitā tippmann, spyder un tā kloni, mehānika Koker (SF tipa)).
1.6
– “Pussportiskā elektronika” Zemas klases sporta ieroči - Ion, Epiphany, Proto Rail u.c.

1.8-Sporta elektronika”  Sporta ieroči, elektroniskie mārkeri sporta tipa (tajā skaitā Angel, Ego, DM, Shocker, Impulse, Intimidator, elektroniskais Autococker)

Visu komandas dalībnieku mārkeru koeficenti tiek summēti un summa noapaļota, tad salīdzināti ar pretinieka komandas koeficentu. Starpība starp koeficentiem tiek kompensēta vājākajai komandai piešķirot papildus dzīvības par katru starpības punktu.

Papildus dzīvības tiek piešķirtas pie pirmās izdevības, tas ir tiek atgriezti pirmie spēlētāji, kurus nogalina, ja vien viņiem nav trāpījumu galvā. Atgrieztie spēlē spēlētāji atsāk spēli no sākuma pozīcijas.

 • Vienīgais ierobežojums, kas skar dūmusveču un granātu izmantošanu ir tāds, ka drīkst izmantot tikai organizatora dūmu sveces un granātas.

 • Nav ierobežojumi uz radiosakaru izmantošanu, uz spēlē izmantoto bumbiņu skaitu, kā arī uz izmantojamo apģērbu.

 • Spēles maksimālais garums 4 minūtes.

 • Galvenais uzdevums ir pretinieka iznīcināšana, bet spēlē pastāv arī taktiskā misija. Spēlē tiks izmantotas līdz trim dažādām misijām, pēc organizatoru izvēles.

 • Punktu sistēma: Komanda saņem 5 punktus par misijas izpildi un 1 punktu par katru nogalināto spēlētāju. Kopumā komanda var savākt maksimāli 9 punktus.

 • Ja divām komandām ir vienāds punktu skaits, tad uzvar tā komanda kura ir uzvarējusi abu komandu savstarpējā spēlē. ja savstarpējā spēlē ir neizšķirts, tad uzvar tā komanda, kura ir izdarījusi mazāk noteikumu pārkāpumu.

 • Sods par negodīgu spēli (spēles turpināšana pēc acīmredzama trāpijuma, trāpijuma tīrīšana, rācijas izmantošana pēc trāpijuma, jebkādu signālu rādīšana, vai pretinieka atrašanās vietas paziņošana pēc trāpijuma.) ir komandas automātisks zaudējums attiecīgajā spēlē. Komandu kurai ir 2 vai vairāk diskvalificētas spēles var tikt diskvalificēta no turnīra, ja par to lemj galvenais tiesnesis. Iemaksa par turnīru šajā gadījumā netiek atgriezta.

 • Pretinieka nogalināšana ir tādi pati, kā LPL federācijas noteikumos, izņēmums ir pretinieka nogalināšana ar krāsu granātu.

 • Pretinieka iznīcināšana a krāsu pirotehniku (granātas, mīnas u.c.).

pretinieks skaitās nogalināts:

а) Ja uz spēlētāja pēc krāsu pirotehnikas sprādziena ir palikušas specifiskā pirotehnikas krāsa.

b) ja ne vairāk kā 2 metru attālumā blakus spēlētājam atklātā laukā sprāga pirotehnika, neatkarīgi no tā vai krāsa ir redzama uz spēlētāja;

в) ja pirotehnika ir sprāgusi nelielā telpā, kurā atrodas spēlētājs, kā arī ja pirotehnika sprāgusi 2. stāvā kurā atrodas spēlētājs. trāpijums skaitās neatkarīgi no tā vai krāsa ir redzama uz spēlētāju vai nē. 


« Atpakaļ