Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

Sākums

15. Novembrī peintbola centrā "City Paintball" notiks turnīra "Patriot" noslēdzošais 8. posms!

05.11.2009, 11:58

 

Aicinām Jūs piedalīties 8. posmā, taktiskā peintbola turnīrā, Latvijas taktikas peintbola līgā “Patriot” (LTPL) 2009, kas norisināsies 15. novembrī Peintbola centrā „Citypaintball”.

      2009. gadā norisināsies 8 posmi līgā. No turnīra rezultātiem tiks veidota reitingu tabula. Reitingā tiks ņemti vērā komandas 5 labākie sniegumi. Katra posma un kopvērtējuma uzvarētajus gaida medaļas un balvas no sponsoriem!
      Līgas visos posmos būs vienādi dalības noteikumi, spēles noteikumi un formāts atšķirsies vienīgi misijas un laukumi. Līga speciāli izveidota priekš cilvēkiem, kas nav sporta peintbolisti, bet gan vienkārši peintbola spēles piekritēji un taktikas peintbola cienītāji. Spēles laikā ir iespējams izmantot jebkuru mārkeri ar jebkuru šaušanas režīmu. Kā arī drīkst izmantot rācijas, dūmusveces un peintbola granātas. Tomēr kā rāda pieredze šeit neuzvar labāk bruņojusies komanda, vai tie, kas ieradušies lielākā skaitā, bet gan tie, kas izmanto prātu, veiklību un spēj ātri pielāgoties situācijai.
      Lai gan līga sastāv no 8 posmiem, piedalīties Jūs varat kaut vai tikai vienā posmā, lai izbaudītu taktiskā peintbola garšu, kā arī lai iegūtu milzīgu pieredzi peintbolā, ko pēc tam izmantot spēlējot pret draugiem, vai kādā citā pasākumā.


8. posms norisināsies Peintbola centrā “Citypaintball” 2009. gada 15. novembrī.
Turnīra kārtība. 2009. gada 15. novembris. (svētdiena):
10.30 – kapteiņu sanāksme
11:00 – spēļu sākums

Dalības noteikumi:
Dalības maksa par piedalīšanos turnīrā - 40 Ls/no komandas. Dalības maksu var apmaksāt pie jebkura posma organizātora. Peintbola bumbiņas – ir atļauts izmantot tikai posma organizatoru bumbiņas pa speciālo cenu, kas ir vienāda visos etapos. Uzvarētāji par pirmajām 3 vietām tiks apbalvoti ar speciāli šim turnīram izgatavotām medaļām un pienācīgām balvām no galvenā sponsora. Līgas kopvērtējuma uzvarētāji saņems kausus un balvas no sponsoriem.

Komandas sastāvs: 5 spēlētāji + rezervisti.
Tiesneši: Ne mazāk par 5 uz vienu laukumu.
Noteikumi: Tiek izsūtīti atsevišķi pēc pieprasījuma saņemšanas. Misijas: Misijas apstiprinās komandas kapteiņu sanāksmē pirms turnīra.
Spēles ilgums: 5 minūtes.
Gaiss (4000 psi) uzpilde iekļauta dalības maksā.

8. Posma organizatori: "Latvijas Peintbola Klubs"

Reģistrācija, izziņas un informācija par dalību turnīrā:

Tel. +371 67291400 - LPK Ofiss
Mob. +371 29163682 - Dmitrijs
E-mail: info@paintball.lv
E-mail: office@paintball.lv


« Atpakaļ