Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

Sākums

GI Milsim 0.50 Cal. Revolūcija peintbolā!?

11.02.2010, 12:14
GI Milsim 0.50 Cal.

Revolūcijas sākums peintbolā bija ielikts pašiem ievērojamākajiem un ietekmīgākajiem cilvēkiem peintbola pasaulē – Ričmonds Itālija kopā ar brāļiem Gardneriem (Smart Part dibinātāji)

Savas idejas realizācijai viņi piesaistīja labākos dizainerus un inženierus. Pēc liela darba un testu veikšanas, tirgū tika palaista vesela līnīja 50 kalibra produkcijas, kurai pēc autoru iecerēm, vajadzētu pārmainīt visu peintbola pasauli  un pacelt to daudz augstākā un kvalitatīvākā  līmenī.

Jaunā produkcija tika palaista zem zīmoliem GI Milsim (vesels slānis markeru – sākot no nedārgiem nomas un scenāriju, līdz ļoti dārgai turnīru klasei, louderiem, stobriem, aprīkojumam un apģērbiem) un Dark Sports (visu veidu peintbola bumbiņas 0.50 Cal.)

Galvenās atšķirības jaunajā 0.50 cal. klasē no esošā 0.68:

 

- iespaidīga precizitāte, salīdzinājumā ar parastajām bumbiņām (pārbaudes rezultāti zemāk)

- labi šķeļas mērķī, atstājot krāsas traipu gandrīz tāda paša izmēra kā 0.68 kalibra bumbiņas (pateicoties jaunajām un mūsdienīgajām tehnoloģijām bumbiņu ražošanā).

-neticama ekonomija gaisa vai gāzes patēriņā, 2-3 reizes mazāk nekā parasti (pārbaudes rezultāti zemāk)

-0.50 cal bumbiņas daudz lētākas nekā 0.68 kalibrs (apmēram uz 25-30%);

-krāsas traipi paliek gandrīz tāda paša izmēra;

-atsitiens mērķī notiek ar mazāku spēku, kas dažās valstīs ir ļoti svarīgi, lai pārvarētu dažādus juridiskos šķēršļus peintbola popularizēšanai, kā arī šis jautājums ir aktuāls starp jaunākiem spēlētājiem un sievietēm;

- markeri vieglāki un kompaktāki, šaušana daudz klusāka, gandrīz neraustās un nav atdeve;

- plašas iespējas pielāgot iekārtas dažādām patērētāju grupām, piemēram, markeri FM50 iespējams ātri pārslēgt uz „scenārija” tipu, nomainot bumbiņu padevi no loudera uz noņemamu magazīnu (aptveri) ar 20 bumbiņām – viss, kā „īstam” ierocim utt., tāpēc ir ļoti interesanti scenāriju „militārās” spēles faniem un, iespējams, airsoftniekiem.
Peintbola pasaulē jauninājumu pieņēma dažādi. Daži pārmaiņas uztvēra ar piesardzību un neuzticību. Tomēr lielākā daļa, apzinoties jaunā formāta priekšrocības, izteica savu atbalstu un vēlmi pāriet uz 0.50 cal. Tajā skaitā arī Eiropas turnīru sērija „Millennium”, kur jau šajā, 2010. gadā, GI Milsim būs Platīna sponsors ar visām no tā izrietošajām sekām. Jau ir zināms, ka šajā sezonā pāris komandas pāries uz piecdesmito kalibru. 0.50 cal karsti atbalsta tādi peintbolā populāri cilvēki, kā Pete 'Robbo' Robinson un  Chris Lasoya. Pašu populārāko markeru ražotājs – kompānija Planet Eclipse jau uzsāka pārejas komplektu, no 68-tā kalibra uz 50-to, ražošanu. Citi ražotāji jau vai nu ir uzsākuši 50-tā kalibra bumbiņu un aprīkojuma ražošanu, vai domā par to, kā piemēram, kompānija Kingman.

50 kalibrs: Peintbola markeru jaunie modeļi un salīdzinošie testi no GI MilSim

Tiek demonstrēti salīdzinājuma testi uz markeru precizitāti un efektivitāti (ekonomiju), izmantojot tradicionālās – 68’’ kalibra bumbiņas (mehānika – Tippmann un Spyder, elektronika - Invert Mini un G3) un jaunā kalibra 50’’ (mehānika – FM 50, elektronika – GI Micro).


Tests uz precizitāti.

Mērķa izmērs 36”x36”, no 20 metru attāluma tika veikti šāvieni ar ātrumu 280-290 fps.

Mehānisko markeru testā – mērķa trāpījumu precizitātes atšķirībā sastāda:

Tippmann - 28"
Spyder - 30"
FM 50 - 20"

Elektronisko markeru rezultāti ir sekojoši:

Invert Mini - 24"
GI Micro - 18"


Tests uz efektivitāti (ekonomiju).

Testa mērķis bija noskaidrot, cik šāvienus var veikt no markera, bez gaisa balona papildus uzpildīšanas.

Mehānika:

Tippmann - 421 šāviens
Spyder - 719 šāvieni
FM 50 - 1217 šāvieni

 


Elektronika:

Invert Mini - 564 šāvieni
G3 - 389 šāvieni

GI Micro -1450 šāvieniKā redzams veiktajos testos, 0.50 kalibrs nodrošina lielāku precizitāti un ievērojamu ekonomiju. No pirmā skatiena jau ir redzamas priekšrocības kā priekš spēlētājiem (uzlabojās spēles kvalitāte), tā arī priekš peintbola bumbiņu ražotājiem (materiālu ekonomija). Precizitātes testi tika veikti slēgtā telpā.

GI Milsim 0.50 Cal. produkcija.

Kompānija GI Milsim piedāvā plašu produktu klāstu – markeri (no nomas un taktiskajiem markeriem līdz sporta hi-end klases), louderus, apgērbu spēlētājiem, harnesus un Dark Sport peintbola bumbiņas.


Piedāvājam apskatīt dažus paraugus no GI Milsim produkcijas.

 

Маrkeris G.I.Milsim FM50


MarkerisMarkeris GI NANO 50GI NANO 50 – pats mazākais un vieglākais markeris turnīriem, pieejams uz 2010. gada sākumu. Ļoti līdzīgs Luxe, šauj ļoti precīzi un bez atdeves.

Konstrukcija - analogiska Luxe ( visi gāzes kanāli atrodas korpusa iekšpusē). Šis markeris aprīkots ar apbrīnojamu lietderības koeficienta spoles kabeli un precizitāti, pateicoties tam, markeris šauj mīkstāk un klusāk. Pēc dizaina ir gludas, plūstošas līnījas, rokturis pieguļ tieši blakus stobram – viss tas ļauj ieekonomēt dažus gramus no markera svara, kā arī:

-  tā konstrukcija ir pilnībā no metāla;

- dizains nenodrošina ar ārējo cauruli – regulators ievietots tieši cietajā roktura rāmī;

- rāmī aprīkots ar lāzera acīm, vieglākai uzlādei.

Krāsas: melns, olīvzaļš, sarkans

Enerģija: 5.1 džouls

Garums: 21.4cm

Svars: 744 grami

Darba spiediens:140-160psi

Maksimālais šaušanas ātrums: 30+ šāvieni/sekundē

Displejs: gaismas diožu displejs

Gāzes efektivitāte: 1540 šāvieni pret 625 šāvieniem ar tādu pašu uzpildi 68 kalibra markerim.


 

Markeris GI IMPULSE 50
Un vēl. Kur gan var paskatīties, kā teikt „aptaustīt” un, ja iepatīkās, iegādāties GI Milsim produkciju?  Vienīgais GI Milsim 0.50cal. izplatītājs Baltijas valstīs ir SIA „Latvijas Peintbola Klubs”.

Veikalu adreses:

Veikals „Paintball Adventures”, Kr. Valdemāra 40, Rīga, Latvija, tel.  +371-29163682

Veikals „CityPaintball”, Maskavas 446c, Rīga, Latvija, tel.    +371-27821000        

Internetveikals:  http://www.citypaintball.lv/ru/veikals

 

SIA „Latvijas Peintbola Klubs” partneris un ekskluzīvais izplatītājs GI Milsim 0.50 Cal produkcijai Lietuvā ir peintbola klubs “Legionas” http://www.legionas.lt/  

tel. +370-68722333       


« Atpakaļ