Peintbola Parks Jugland - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Peintbola Parks Jugland

Kanzas City - unikāls spēļu laukums, kas izveidots Mežonīgo Rietumu stilā. Viss ir kā Vesternos ar atbilstošām celtnēm - Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām (kopā ir 8 pietiekami lielas ēkas, no tām 5 - divstāvu). Liels daudzums dekoratīvu elementu, kas ilustrē Amerikas Rietumu atmosfēru 19. gadsimta beigās - koka pajūgi, riteņi, mucas, džutas maisi, ēkas, salmu ķīpas u.tml. Kansas-city, bez šaubām, ir pats interesantākais peintbola spēļu laukums Eiropā. Vismaz nekā tamlīdzīga pagaidā nekur nav.

Jauns spēļu laukums!

Aizliegtā zona. Objekts Nr.13 - jauns spēļu laukums, vesels komplekss ar ēkām, transportlīdzekļiem, nocietinājumiem, 6 metrus augstu skatu torni, ieroču kastēm un mucām. Imitē slepenu objektu/militāro bāzi. Ideāli piemērots taktiskajām un izklaides spēlēm.

Drop Zone - Laukums sastāv no daudzām koka celtnēm, torņiem, ar kravas automašīnu, kā arī ūdens un mākslīgi veidotiem šķēršļiem. Lieliski piemērots taktiskajām un izklaides peintbola spēlēm.

Forti - Divi nepieejami baļķu nocietinājumi-forti "Fort West" un "Fort East" pauguru virsotnēs.

Frontes pilsētiņa - laukums, kas imitē frontes pilsētu, veidots no daudzām nelielām būvēm - mājiņām, torņiem un blokposteņiem.

Vjetnamiešu ciemats - laukums izvietots līdzās upei, uz tā ir uzbūvētas būdas, kas imitē nelielu apmetni tropos.

Meža bastions - laukums atrodas pie mežaina pakalna pakājes, uz nogāzes apmeties bastions ar 8 metru augstu torni un nocietinājumiem, kā arī tranšejām, segtām baļķu pozīcijām un blokposteņiem.

Pludmale Omaha - amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija - īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi. Vai esat skatījies kinofilmu "Glābjot ierindnieku Raienu"? Vai spēlējis "Medal of Honor"? Izbaudiet to paši!

Kalnu pāreja - atrodās zemienē, starp pakalniem gar meža ceļu, norobežota ar blokposteņiem. Laukuma teritorija ir aizsegta ar necaurejamiem krūmiem.

Rančo - spēles laukums kā ferma, kurai apkārt plūst upe, ar atbilstošām būvēm, tiltiņiem, sētiņām u.tml.

Mucas - spēles laukums ar daudzām krāsainām mucām.

Mežs - laukums ar dažāda veida reljefu meža apkārtnē ar papildus slēpšanās aizsegiem.

Spidbols - neliels spēles laukums, kurš izveidots no mucām un gumijas riepām.

Airbols - standarta sporta laukums Sup'Airball, kurš domāts 5 laukuma spēlētājiem ar 19 uzpūstiem aisegiem.