Garantija - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Garantija

LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums iestājas, ja ir ievēroti šeit norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ, un par tiem garantijas termiņa laikā ir informēts Latvijas Peintbola Klubs.

Garantija tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajam.

Vispārīgie garantijas noteikumi Garantija attiecas tikai uz to (produkciju) izstrādājumiem, kurus izsniedz Latvijas Peintbola Klubs.

Garantijas termiņš ir 1-3 gadi un tas sevī ietver likumisko garantijas termiņu un tam noslēdzoties apmaksājumu apkalpošanas remontu.

Garantijas saistības tiek anulētas gadījumos:

 • ja pircējs nevar uzrādīt dokumentu, kas apliecina pirkumu no Latvijas Peintbola Kluba;

 • ja produkts (izstrādājums), kas paredzēts personiskām (sadzīves, ģimenes) vajadzībām, ticis izmantots peļņas gūšanai, ražošanas vajadzībām vai citiem neatbilstošiem mērķiem;

 • ja tiek pārkāpta lietošanas instrukcija;

 • ja ir bojāta garantijas plomba vai ir veikts nesankcionēts preces remonts;

 • ja atklātas izmaiņas izstrādājuma konstrukcijā vai shēmā, kuras atšķiras no ražotāja noteiktajām;

 • ja prece 90 dienu laikā kopš tā iegādes brīža ne reizi nav veikta garantijas apkalpošana (bezmaksas), bet redzams, ka tas ir ticis lietots;

 • ja produkta (izstrādājuma) sērijas numurs izmainīts, izdzēsts vai to nav iespējams noteikt.

Garantija netiek attiecināta uz šādiem izstrādājuma bojājumiem:

 • bojājumi, kurus izraisījusi svešķermeņu, vielu, šķidrumu, ūdens, kukaiņu nokļūšana izstrādājuma iekšienē;

 • ja ierīcēm ir mehāniski bojājumi, vai bojājums ir sitiena vai krišanas rezultāta;

 • bojājumi, kurus izraisījusi stihija, ugunsgrēks, sadzīves faktori, nejauši ārējie faktori (strauja sprieguma maiņa elektriskajā tīklā, negaiss u.c.), kā arī nelaimes gadījumi;

 • bojājumi, kurus izraisījusi barošanas, telekomunikācijas un kabeļu tīklu parametru neatbilstība standartiem un citi līdzīgi ārējie faktori;

 • bojājumi, kurus izraisījusi nestandarta un/vai nekvalitatīvu peintbola bumbiņu vai izlietojamo materiālu, rezerves daļu, komplektējošo materiālu, piederumu (aksesuāru),.

Garantija netiek attiecināta uz:

 • izlietojamiem materiāliem, piederumu komplektu (aksesuāriem) un barošanas elementiem;

 • ja nepieciešams mainīt lampas, filtrus, baterijas, akumulatorus, drošinātājus, austiņas un citas izstrādājuma detaļas un piederumus, kuriem ir ierobežots resurss, ja šādu nomaiņu paredz konstrukcija un tā nav saistīta ar izstrādājuma izjaukšanu.

* Izstrādājuma noregulēšana netiek iekļauta garantijas apkalpošanā.

** Latvijas Peintbola Klubs neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai, gadījumā, ja tas noticis izstrādājuma uzstādīšanas, lietošanas instrukcijas un apstākļu neievērošanas gadījumā.

*** Par brāķi netiek uzskatīti arī nocenota prece, kuru cena ir pazemināta kāda defekta dēļ, ja par to bija atteicīgā informācija.

Saistību atruna

Interneta veikalā www.citypaintball.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Citypaintball.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti.

Ministru kabineta noteikumi Nr.207 par distances līgumu (pirkumiem caur internetu)

LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tā kā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", i-veikals Baltsport.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve (piemēram, no displeja), ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piem.: skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.

Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu (+371-67291400) vai sūtiet e-pastu: info@paintball.lv

Godājamie pircēji! Preces, kuras paredzētas pretenziju pieteikšanai vai apkopei, lūdzam sniegt tīras!