Online internet-veikals - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Online internet-veikals

Online internet-veikals.

Paldies, ka apmeklējat peintbola internet-veikalu!

Mūsu peintbola internet-veikals ir pats lielākais Baltijā, kas piedāvā vislielāko peintbola preces sortimentu, un kas ir uz vietas - Rīgā. Internet-veikals bāzējas uz mūsu specializēto mazumtirdzniecības veikalu un noliktavu Rīgā. Tas nozīmē, ka 95% preces, kas ir ievietota internet - veikalā, ir mūsu veikalā Rīgā. Veikala atrasšanās vieta ir izdevīga ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem.

Ja Jūs neatradāt Jums interesējošo peintbola preci mūsu internet-veikalā, tad, lūdzu, piezvaniet mums vai atbrauciet uz mūsu veikalu. Diemžēl mēs nevaram izlikt visu peintbola preču sortimentu internetā vai operatīvi atjaunot to, kaut arī mēs ļoti cenšamies.

Mūsu veikals Paintball Adventures Kr. Valdemāra 40, Rīga.

Mēs pārdodam pašu populārāko un pieprasītāko peintbola preci - nomai un scenāriju peintbolam, kā arī preci sporta peintbolam. Mūsu veikalā ir peintbola produkcija no tādiem ražotājiem kā Planet Eclipse, G.I. Milsim, Dye, Proto, Tippmann, BT, Empire, Invert, V-Force, NXe, Smart Parts un daudzi citi.

Lūdzu piezvaniet mums (+371-29547564 vai +371-27821000) vai rakstiet (sales@paintball.lv) , ja Jums rodās jautājumi par preci vai vajadzīga konsultācija.

Pāriet uz sadaļu "Samaksa un norēķinu veidi"

Pāriet uz sadaļu "Preču piegāde"

 

Interneta mājas lapas uzlabošana!

Šobrīd mēs strādājam pie interneta mājas lapas atjaunināšanas un uzlabošanas. Mēs papildinām preču sotrimentu internet - veikalā, izvietojam nepieciešamo informāciju pircējiem.

Lūdzu, esiet saprotoši un pacietīgi!