Samaksa un norēķinu veidi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Samaksa un norēķinu veidi

Pēc pasūtījuma veikšanas, mūsu veikala pārdevēji sazināsies ar Jums uz Jūsu norādītajām koordinātēm (telefonu vai e-pastu), lai varētu saskaņot un apstiprināt pasūtījumu. Pēc tam Jūs saņemsiet rēķinu, kuru varēs apmaksāt sekojošos veidos:

  • apmaksāt uz vietas un saņemt preci mūsu veikalā Kr.Valdemāra ielā 40, Rīga;

  • apmaksāt skaidrā naudā mūsu kurjeram, preces piegādes brīdī (piegāde tikai Rīgā);

  • apmaksāt ar bankas pārskaitījumu. Pēc samaksas saņemšanas mūsu bankas kontā, Jūsu pasūtījums būs gatavs piegādei.

  • apmaksāt ar kredītkarti on-line mūsu internetveikalā ar e-LS sistēmas palīdzību (sīkāka informācija www.e-ls.lv)

  • saskaņojot ar mūsu menedžeri, pircēji, kas nav Eiropas savienības sastāvā, apmaksu var veikt Western Union.

*Veicot apmaksu, lūdzam, obligāti norādīt rēķina numuru vai pasūtījuma numuru, kas būs norādīts vēstulē. Citādi pasūtījuma noformēšana un piegāde var kavēties.

**Jūsu pasūtījums tiks rezervēts uz divām dienām, pēc tam prece būs atkal izlikta veikalā - pārdošanā. Ja Jūs neuzspējat atbraukt pēc pasūtījuma vai arī veikt apmaksu divu dienu laikā, tad, lūdzu, paziņojiet mums par to, citādi mēs negarantējam, ka prece vēl būs pieejama veikalā.