Lāzertags - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Lāzertags

Lāzertags - lāzera peintbols

Lāzertags āra laukumos

Aicinām pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem, kolēģiem spēlējot jaunu spēli āra laukumos, svaigā gaisā, izmantojot jaunākās iekārtas - lāzera ieročus jaunajā Izklaides Centrā Citypaintball: Rīga, Maskavas 446c (Mazjumpravas 66). Spēle tiek spēlēta atklātā vietā ar speciāli uzceltiem slēpņiem, bunkuriem. Tiek izmantots jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums. Šī ir lielisksa atpūta ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni pie dabas, neaizbraucot tālu no pilsētas.

Ir 3 aprīkoti spēļu laukumi. Ir pieejama visa nepieciešamā infrastruktūra: ģērbtuves spēlētājiem, nojumes, autostāvvieta...

Lāzertags vai lāzera peintbols - jauns veids aktīvai atpūtai, aizraujoša komandas spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, un tas ir pilnīgi droši. Lāzertags interesants un pieejams visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sapulcējās, piemēram, tādā veidā, lai atzīmētu kāda dzimšanas dienu. To patiks spēlēt Jūsu maigajām draudzenēm un bērniem. Mūsu instruktori palīdzēs ātri saprast un apgūt spēli.

Lāzertag - tā ir iespēja izrauties no realitātes un iekļūt fantastikā, būt īstam karavīram, sajust adrenalīnu, izdzīvot reālu kauju.

Šī augsto tehnoloģiju spēles būtība ir trāpīt ienaidniekam ar infrasarkano staru. Kad pistole izšauj, tā izdala šāviena skaņu un imitē mazu triecienu (atdevi), vienlaikus nosūtot infrasarkano staru, lai "sakautu" ienaidnieku. Trāpījumu fiksē elektronika. Šāviena attālums līdz 250 metriem. Lietus un vējš šāvieniem nerada traucējumus. Spēlētājam var būt viena vai vairākas dzīvības.

Tas ir atkarīgs no spēles scenārija un iestatījumiem tās aprīkojumā. Attiecīgi, ja spēlētājs ir iztērējis visas dzīvības, aprīkojums izslēdzas, un viņam ir nepieciešams meklēt vietu, kur tās papildināt, vai iziet no kaujas laukuma - pamatojoties spēles noteikumiem. Papildus dzīvību skaitam un munīcijai, jūs varat pielāgot šaušanas ātrumu, nodarījuma kaitējumu, diapazonu, un daudz ko citu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto - spēle būs īpaši interesanta videospēļu cienītājiem - tā ir iespēja pārcelt virtuālo datora spēli faktiskajā realitātē. Tikai šī izklaide būs daudz vairāk noderīga veselībai - stundu vai divas fiziskās aktivitātes dos labumu ikvienam.

Kopumā, lāzertag ir līdzīgs jau labi zināmajam peintbolam, bet šajā gadījumā ir vairākas priekšrocības, piemēram:

 • spēle tiek spēlēta bez fiziska kontakta, kas ļauj spēlēt ne tikai vīriešiem, bet sievietēm un bērniem, nebaidoties no sāpēm un zilumiem

 • augsts šaušanas diapazons (ne mazāk kā 250 m) un nekādas vēja ietekmes

 • precīzs trāpījums ienaidniekam - viņam pēc sakāves nestrādā pistole un sāk mirdzēt galvas saites sensori

 • nav ierobežots uzlādes skaits

 • var spēlēt jebkurā ērtā apģērbā, nav nepieciešams izmantot speciālu apģērbu, ķiveres, maskas utt.

 

Cenas Lāzertags (lāzera peintbols)

 • 1 stundas spēle - 12.00 EUR/ no spēlētāja

 • 2 stundu spēle- 18.00 EUR/ no spēlētāja

 • katra nākamā spēles stunda- 5.00 EUR/ no spēlētāja

 

Pagarināt spēli ir iespējams tikai tad, ja tajā laikā nav citas rezervācijas. Iepriekšēja rezervācija - prioritāte.

Spēles tiek rīkotas grupām no 4 līdz 36 spēlētājiem.

Spēļu pieraksts pa tālr. 27 82 1000.

 

Cenā iekļauts:

 • lāzertags - spēle atsevišķā grupā, instruktora-tiesneša pakalpojumi

 • lāzertag-ieroču noma, jaunākās paaudzes bezvadu lāzeratag ierocis un galvas apsējs ar sensoriem

 • spēļu laukumu un papildus atribūtu izmantošana (elektroniskās kontroles punkti, karogi, mīnas, artefakti, u.c.)

 • Iespēja apmesties atsevišķi ar savu kompāniju zem nojumes

 

Izbraukuma spēle

Instruktora izbraukums ar aprīkojumu (Rīgā un Rīgas rajonā) spēles organizēšanai (pasākums, korporatīvs utt.), apmaksa pēc iepriekš minētajaām cenām + 10 eiro.

Kā arī mēs piedāvājam kamuflāžas kombinezonu, cena 5.00Eur/gab.

Lai pasūtītu spēli, jābūt vismaz 4 spēlētājājiem!

 

 

Video: Lāzertag. Kas tas ir, un kā spēlēt. 

Foto un videomateriālus par spēli laipni piedāvā www.laserwar.ru