Biežāk uzdotie jautājumi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ):

Jautājums: Vai tas ir droši?
Atbilde: Drošība - tā ir mūsu prioritāte, visas spēles pilnībā kontrolē mūsu pieredzējušie instruktori. Viss aprīkojums, kas ir izmantojams spēlēs, ir drošs un paredzēts peintbola spēlei, pastāvīgi tiek pārbaudīts un tiek veikta apkope. Pats galvenais drošības likums - aizsargāt acis. Maskas uz spēļu lauka nekad nedrīkst noņemt. Tiesneši pastāvīgi uzmana šī likuma izpildi. Bez tam skolas vecuma spēlētājiem tiek izdotas paaugstinātas aizsardzības - speciāli aizpogājamas maskas, kuras bērns patstāvīgi noņemt nevarēs.

Jautājums: Cik cilvēkus mums ir jāsavāc spēlei?
Atbilde: Jūs varat atvest jebkuru ļaužu daudzumu, bet spēlēt atsevišķi no citiem spēlētājiem jūs varēsiet pie noteikuma, ka grupā ir ne mazāk kā 6 cilvēki. Ja jūs esiet mazāk, gandrīz vienmēr ir iespēja iekļaut Jūs citā grupā, protams pēc appusējas vienošanās.

Jautājums: Cik bumbiņas mums būs vajadzīgas?
Atbilde: Starta komplektā jau ir iekļautas 50 bumbiņas. Ja spēlētāji no sākuma ir noskaņoti «saudzēt patronas», tad ar tām pietiks. Ja spēlētājs nav ierobežots līdzekļos, tad pēc statistikas, vidēji viņš vienā spēles reizē izšauj 200-300 bumbiņas, tas ir papildus piepērk 150-250 bumbiņas. Protams, tas cipars var būt arī daudz lielāks, ja spēlētājs «mērķē visā, kas kustās».

Jautājums: Vai spēlē var piedalīt vecāki?
Atbilde: Mēs to tikai atbalstām. Starpcitu, pēc psihologu domām, šādi pasākumi sekmē bērnu un vecāku satuvināšanos. Kā arī, ņemot vērā vecāku lielos augumus, viņi, priekš bērniem, būs lielisks mērķis! Ja nav tādas vēlēšanās vai iespējas - tas nekas, jaunos kareivjus pieskatīs mūsu instruktors.
Spēlētāji, kuri jaunāki par 11 gadiem, var atrasties laukumā tikai vecāku uzraudzībā. Bērniem, kuri iziet "Jaunā kareivja kursu", vecāku līdzdalība nav obligāta.

Jautājums: Vai peintobla bumbiņas sāpīgi sit, kad trāpa?
Atbilde: Bumbiņas ir izgatavotas no pārtikas želatīna, un iekšā pildītas ar ūdens nomazgājamu spilgtu šķidrumu. Pie trāpījuma šķērslī, želatīna apvalks plīst pušu un uz apģērba vai spēlētāja ķermeņa paliek plankums, pa kuru, īsti tiek noteikta sakāve. Ja spēlētājs pietiekami cieši ir ģērbts, šāviens tika raidīts ne no tuvuma, un peintobla ieroča šaušanas ātrums tika noregulēts pareizi, tad, parasti nekādas nepatīkamas izjūtas tas neizsauc. Ja gan augstāk uzskaitīti nosacījumi netika ievēroti, tad bumbiņas trāpījuma vietā var palikt apsārtums vai zilumiņš, kurš zudīs pēc dažām dienām. Bumbiņas izlidojuma ātrums spēles laikā, parastās «pieaugušo» grupās, nedrīkst pārsniegt 300 pēdu sekundē (92 metri sekundē). Bērnu grupām mēs pazeminām ātrumu līdz 250 pēdām sekundē, kas ļauj ievērojami samazināt zilumiņu daudzumu jauniem kaujiniekiem. Tomēr, šaušana no peintbola marķeriem vienam uz otru, ir iespēja «nopelnīt» kādu zilumiņu - tā ir neatņemama spēles daļa peintbolā. Bet ticiet, azarts no spēles aptumšos visas iespējamās nepatīkamās izjūtas, un ja atcerēsies pēc spēles par saņemtu zilumiņu cīņā, tad tikai ar lepnumu. Spēle bērnus māca pārvarēt bailes un savaldīt savas emocijas, kas ir neaizstājama lieta pie jaunā vīrieša-kareijva audzināsanas.

Jautājums: Mūsu bērni vēl nekad nav spēlējuši, ko darīt?
Atbilde: Tā nav problēma! Pirmkārt, viņus rūpīgi instruēs un visam iemācīs. Bet otrkārt, viss ļoti vienkārši - notēmē peintbola ieroci uz pretinieku un spied uz mēlīti. Viena uzspiešana ir viens šāviens. Spēles dienas beigās bērni kļūs jau par pieredzējušiem kaujiniekiem.

Jautājums: Kā ģērbties?
Atbilde: Tā, kā jūs parasti ģērbjaties uz aktīvā sporta nodarbībām un, protams, atbilstoši laika apstākļiem. Piemēram, spēlēšanai drusciņ dzestros rudenīgos laikapstākļos, pilnīgi pietiks blīvs, sportisks kostīms vai džemperis ar sportiskām biksēm. Apavi ir attiecīgi - krosenes vai armijas tipa botas. Adīta vilnas cepure būs īstajā laikā.
Ja spēlei Jūs ņemsiet standarta spēļu komplektu, tad Jums izdos kamuflāžas kombinezonu, kurš ģērbjas pa virsu Jūsu apģērbam. Nepieciešams ņemt vērā, ka iespējams pēc visiem piedzīvojumiem Peintbola Parkā jūs mazliet sasmērēsieties. Tomēr nesatraucieties - krāsa un dubļi viegli izmazgājas.

Jautājums: Bet, ja mums sagribēsies ēst?
Atbilde: Nu, tā arī nav problēma! Peintbola Parka teritorijā strādā bufete, kurā pa pilnīgi saprātīgām cenām var iekost. Asortimentā: kruasāni, čipsi, šokolādītes, saldējums, dažādi dzērieni utt. Bez tam, pēc iepriekšēja pasūtījuma mēs varam noorganizēt cienastu un uzklāt galdu. Vēl jo vairāk, Jūs varat nomāt pie mums grilu, nopirkt ogles (vai atvest līdzi) un uzrīkot lielisku pikniku.

Jautājums: Kur mēs varēsim apmesties?
Atbilde: Sagatavošanās un spēles laikā visi spēlētāji atrodas centrālās bāzes teritorijā, kur izvietotas mājiņas-ģērbtuves un bufete. Pēc spēles, Jūs ar bērniem varat apmesties pie vienas no nojumēm upes krastā. Nojumi var norezervēt iepriekš. Nojumes lietošana - 5Ls. Nopietnāku svinību rīkošanai var noīrēt Viesu māju ar piegulstošo teritoriju.