Jaunumi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Jaunumi

Kopējās spēles!

15.03.2012, 10:41

 Sistēma tradicionāla un vienkārša - noteiktā dienā, gandrīz katru svētdienu pl.12:00, peintbola parkā "Jugland", sapulcējas visi spēlēt gribētāji, neatkarīgi no spēlētāju skaita, vecuma un pieredzes, ar savu vai nomas ekipējumu. Dažreiz spēlētāju ir nedaudz, 10-12 cilvēki, citreiz atbrauc 50 un vairāk spēlētgribētāji. Gadās, ka spēlētāji ir pazīstami savā starpā, gadās, ka nē. Bet tā ir lieliska iespēja uzspēlēt, ja Jums nav sava grupa, ja Jums ir savs ekipējums vai arī Jūs gribat spēlēt biežāk un lētāk. Jebkurā gadījumā mēs darīsim visu, kas no mums atkarīgs, lai spēle būtu godīga, interesanta un droša, bet Jūs savukārt, varētu lieliski pavadīt savu brīvdienu. Tā mēs spēlējam jau 15 gadus no 1996. gada!                                                                                                                     

Parkā uz vietas instruktors dala spēlētājus 2 komandās, balstoties uz vienlīdzības principa. Spēles, laukumi un scenāriji pēc spēlētāju (vairākuma) vēlmēm. Visas spēles vada un tiesā instruktors.

  Spēlētāji ar savu aprīkojumu, ir apsveicami, bet aprīkojumam ir jāatbilst visiem drošības standartiem un prasībām, un spēles noteikumiem. Bumbas tikai no organizatora, bet par īpaši zemu cenu.

 Spēles notiek katru svētdienu no 12:00 līdz 15:00 peintbola parkā Jugland. Sīkākai informācijai, lūdzu zvaniet +371 26485555 vai apmeklējiet mājas lapā sadaļu http://www.paintball.lv/modules/phpbb/ 
Vēlams iepriekš pieteikties, bet protams drīkst braukt arī bez pieteikšanās.

« Atpakaļ