Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

Latvijas skolēnu peintbola turnīra fināls

22.04.2010, 18:25

Sākam gatavoties finālam - 1.maijs!

Noslēguma turnīrs - fināls notiks Peintbola Centrā "CityPaintball" Maskavas ielā 446c (skatīt šeit: http://www.citypaintball.lv/lv/kontakti)

Dalībnieku reģistrācija - 10:00.

LSPT turnīra sākums - 11:00

 Finālā spēlēsim sporta peintbolu, laukums ir izveidots no lieliem ruļļiem (līdzīgi kā ar piepūšamajām figūrām). Finālā noteikumi būs principa identiski, tikai atšķirsies punktu sistēma (no 5+5 uz 10+10). Šāda punktu sistēma komandām, kas neguva tik labu pozīciju atlasē, visas iespējas atspēlēties finālā, jo punktu sistēma ir 2. Reizes lielāka. Šeit jau tas „sāls”, ka spēlētāji, kas labāk jūtas sporta laukumā, nespēlē tik labi brīvā stila laukumā un otrādi!

 Atlases kārtas rezultāti:
1. - "420" - 72.p.
2. - "Jar Jar" - 68.p.
3. - "I Love your Bieber" - 49.p.
4. - "Midžeti" - 38.p.
5. - "Pingvīni" - 33.p.
6. - "RBV" - 32.p.
7.un 8. - "Morfijs" VS "Dārzenis" - 31.p.
9. - "21. VDSK" - 27.p.


Finālā tiek pilnīgi visas komandas, kur ir iespēja cīnīties par pirmajām vietām. Šajā kārtā par spēli varēja gūt 10 punktus, taču finālā - 20 punktus. Tas nozīmē, ja komanda, kas atrodas pēdējā vietā var tikt pirmajā! Tas stimulē ne tikai spēcīgākās komandas, bet arī tās, kas vēlējās gūt labākus rezultātus :) Augstāk redzamie punkti summēsies ar fināla kārtas punktiem.
Tāpēc gatavojamies 1.maijam uz fināla kārtu, kas notiks "CityPaintball" laukumā.


« Atpakaļ