Sākums - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Sākums

Sākums

Pirmais oficiālais Latvijas skolēnu peintbola turnīrs veiksmīgi noslēdzies!

23.04.2009, 10:29

Oficiālais pirmais Latvijas skolēnu peintbola turnīrs, kuru rīkoja peintbola parks "Bušas" un peintbola centrs "City Paintball" sadarbībā ar Latvijas skolu federāciju un Latvijas Peintbola klubu, nupat kā veiksmīgi ir noslēdzies un beidzot ir zināmas labākās Latvijas skolas ne tikai futbolā, basketbolā un vieglatlētikā, bet arī vienā no ekstrēmākajiem sporta veidiem - Peintbols!

Turnīra atlases kārta noritēja Saulkrastos 04.04.2009 peintbola parkā "Bušas", savukārt pati galvenā fināla kārta notika 18.04.2009 Rīgā, Baltijā modernākajā peintbola centrā "City Paintball". Sākotnēji cīņu bija plānots rīkot ārā piepūšamo šķēršļu laukumā, bet lai arī spīdēja saule, spēcīgais vējš tomēr nepadevās un nācās pārnest turnīra rīkošanu uz peintbola centra "City Paintball" iekštelpām, kuras ir aprīkotas arī ar piepūšamajiem šķēršliem un atbilst sporta peintbola noteikumiem. Tāda izmēra slēgtais peintbola sporta laukums Latvijā ir vienīgais.

Balvas fināla kārtā nodrošinājā mūsu galvenie sponsori:

 1. "Latvijas Peintbola klubs" ar pilnu peintbola ekipējumu pirmajām 3 vietām,

 2. "Coca Cola" ar dzērieniem nodrošinās uzvarētājkomandu veselus 6 mēnešus,

 3. "Toss Boulings" ar 60 LVL vērtu dāvanu karti visai komandai uz boulinga spēlēm

 4. "City Paintball" ar medaļām, diplomiem un kausu uzvarētājkomandai.

Jāpiebilst, ka finālā ieradās no visām komandām tikai piecas:

 1. Siguldas 2. Vidusskola (Sigulda)

 2. Rīgas 60. Vidusskola (Rīga)

 3. Rīgas Būvniecības Vidusskola (Rīga)

 4. Rīgas 49. Vidusskola (Rīga)

 5. Rīgas valsts 1. Ģimnāzija (Rīga)

Šīs skolas lieliski parādīja sevi fināla kārtā, cīņas spars bija neiedomājami liels un gaisotne saspringta - visiem taču gribās būt ātrākajiem, precīzākajiem, labākajiem, vienvārdsakot - pirmajiem.

Un tātad svinīgi paziņojam, ka:

 1. vietas ieguvēji 2009. gadā Latvijas skolēnu peintbola turnīrā ir Rīgas 60. Vidusskolas komanda, kuras kapteinis ir Vadims Karnigins un dalībnieki - Viktors Rodionovs, Vitālijs Prokovjevs, Edžus Šulmanis un Jurijs Lobakins.

  Kopējais punktu skaits atlases un fināla kārtā ir 4,3 punkti.

 2. vieta - Rīgas Būvniecības Vidusskola, kuras kapteinis ir Elans Strogonovs un dalībnieki - Oskars Ķirsis - Ķiršs, Ivans Miščenko, Artūrs Ozols, Jānis Strupišs un Artūrs Grāvītis.

  Kopējais punktu skaits atlases un fināla kārtā ir 3,0 punkti

 3. vieta - Rīgas 49. Vidusskola, kuras kapteinis ir Jānis Stāvusis un dalībnieki - Nils Remess, Mārtiņš Terehovičs, Ronalds Kalniņš un Arnis Jurģelis.

  Kopējais punktu skaits atlases un fināla kārtā ir 2,9 punkti.

 4. vieta - Rīgas valsts 1. ģimnāzija, kuras kapteinis ir Kārlis Malcenieks un dalībnieki - Raimonds Begs, Krišjānis Liepa, Antons Kasjāničs, Jānis Čaksiņš un Aivis Asarītis.

  Kopējais punktu skaits atlases un fināla kārtā 2,8 punkti.

 5. vieta - Siguldas 2. Vidusskola, kuras kapteinis ir Pēteris Brosovs un dalībnieki - Ģirts Kumeliņš, Zigurts Dalke, Jānis Zelčs, Kristers Klinstons un Dairis Lakotko.

  Kopējais punktu skaits atlases un fināla kārtā 0,5 punkti.

Liels paldies visiem dalībniekiem, kuri ieradās un pārstāvēja sīvā cīņā savas skolas Latvijas skolēnu peintbola turnīrā. Atgādinu, ka šāds oficiālais Latvijas skolēnu peintbola turnīrs turpmāk tiks rīkots katru gadu, tātad tiekamies nākamgad ar jaunu cīņas sparu un jauniem uzvarētājiem!

Tāpat arī liels paldies sadarbības partneriem, balvu un informatīvajiem sponsoriem:


« Atpakaļ