Dzimšanas dienas un Vecpuišu ballītes - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Dzimšanas dienas un Vecpuišu ballītes

Nosvini dzimšanas dienu!

Dzimšanas diena vai tusiņš Peintbola Parkā Jugland!

Ja Jūs esat nolēmuši aktīvi un interesanti pavadīt laiku, tad peintbols ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs. Nav nekā labāka kā nosvinēt savu dzimšanas dienu, uzrīkot vecpuišu ballīti vai pikniku Peintbola Parkā, apvienojot svētkus ar azartisku spēli, tā, lai šis pasākums paliktu atmiņā Tev un Taviem draugiem. Trīs stundas ekstremāla sporta, emocionālais lādiņš, jaunas izjūtas, iespēja nomest kādu lieku kilogramu. Jūs nepamanīsiet, cik ātri un interesanti paies diena. Neaizmirstamas izjūtas, azarts, piedzīvojumi un sarunas par spēli vēl tuvāko nedēļu garantētas.

 

Pēc kārtīgas adrenalīna devas Jūs varēsiet atpūsties pie dabas, uzcept šašliku, patērzēt ar draugiem.

Svētku turpinājumam piedāvājam papildus pakalpojumus. Tālāk no spēļu laukumiem, Mazās Juglas upes krastā ir galdi ar nojumēm, soliem, grilu, kur var noorganizēt pikniku, uzcept šašliku vai desiņas, iekurināt ugunskuru. Kā arī var norezervēt telpu, kur var uzklāt galdu.

Nopietnāku pasākumu organizēšanai piedāvājam izīrēt Viesu namu, kas atrodas upes krastā, ar īstu krievu pirti, kamīnzāli un atpūtas istabām.

Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu.

 

Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos. Lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.

Namiņa īres cena saprātīga - tikai 40,00 EUR - 3 stundas.

Katra nākamā stunda - 10,00 EUR.

 

Cenas bez PVN.

 

Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

 

Un vēl! Mēs strādājam visu gadu - ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos!

Pasūtīt spēli ir ļoti vienkārši - piezvaniet mūsu menedžerim pa tālruņiem 67291400; 27821000 vai rakstiet uz e-pastu office@paintball.lv.

Kā tas būs?

Jums un Jūsu draugiem tiek izsniegti ieroči, kamuflāžas kombinezoni, maskas un cimdi. Meitenēm papildus tiek izsniegtas aizsargvestes. Spēlētāji iziet instruktāžu par drošību un spēles noteikumiem.

Pēc tam grupu sadala pās komandās un instruktora-tiesneša pavadībā dodās uz kaujas vietām, tas ir uz spēļu laukumiem. Kopā Peintbola Parkā ir 12 dažādi un pēc konfigurācijas atšķirīgi spēļu laukumi. Tajā skaitā: frontes pilsētiņa, forti, kalnu pāreja, meža bastions, Vjetnamas lauki u.tt. Visi laukumi nodalīti ar aizsargtīklu un ir droši skatītājiem.

Spēles parasti notiek uz visiem laukumiem pēc kārtas, protams, ņemot vērā spēlētāju vēlmes. Parasti spēle ilgst 10-15 minūtes, pēc kuras seko neliela pauze, kuras laikā spēlētājiem ir iespēja, ja nepieciešams, uzpildīties ar bumbiņām vai notīrīties no pretinieka trāpījumiem. Vidēji spēļu dienā (3 stundas) tiek izspēlētas 10 spēles. Scenāriju un cīņas uzdevumu uz katru spēli piedāvā instruktors, kurš pavada grupu.

Jūs piedalīsieties dažādās «cīņas» operācijās uz atšķirīgiem Peintbola Parka laukumiem, līst caur «Vjetnamas džungļiem», triecienā ieņemt fortu, «iztīrīt» ienaidnieku pilsētiņu un atsist pretinieka uzbrukumus, slēpties blindāžā. Visas spēles ir tiesnešu kontrolē, jebkuri mēģinājumi spēlēt negodīgi vai ne pēc noteikumiem nepaliks nepamanīti. Īpaša tiesnešu uzmanība tiek veltīta drošības tehnikas noteikumu ievērošanai!

Visas programmas ilgst līdz trijām stundām, ieskaitot instruktāžu, sagatavošanos un pārģērbšanos. Pēc spēles, jau pārģērbušies, daudzi karsto batāliju dalībnieki dosies turpināt svētkus pie galdiem upes krastā vai Viesu namā.

Pirms vizītes uz Peintbola Parku lūdzam iepriekš sazvanīties pa vienu no kluba telefoniem.

Minimālais spēlētāju daudzums grupā, lai rezervētu spēli - 6 cilvēki, tas nozīmē, spēlēt atsevišķi no citiem spēlētājiem jūs varēsiet pie nosacījuma, ka grupa nav mazāka par 6 dalībniekiem.Ja Jūsu grupa ir mazāka, gandrīz vienmēr ir iespēja iekļaut Jūs citā grupā, pēc abpusējām vēlmēm, protams. Gaigām Jūs!

Esam pārliecināti, ka iespaidi, ko iegūsiet Jūs un Jūsu draugi, paliks ilgi atmiņā!

Cik tas maksā?

Kopējās izmaksas vienam spēlētājam uz spēles dienu (3 stundas) parasti sanāk apmēram 15.00-20.00EUR. Tās ir vidējās izmaksas - izdevumi par spēles komplektu, papildus bumbiņām, dūmusvecēm un dažādiem pakalpojumiem.

Protams, tas cipars var būt arī mazāks, ja, piemēram, ekonomējam uz bumbiņām vai esat atbraukuši ar lielu grupu. Kā arī mēs vienmēr piedāvājam dažādas akcijas par zemākām cenām.

Lūdzu, pie spēles pasūtīšanas, apspriediet Jūsu budžetu ar mūsu menedžeri pa tālruni 67291400 vai 27821000. Viņš pacentīsies piedāvāt Jums pašu pieņemamāko spēles un izdevumu variantu.

Precīzāk spēles izmaksas var izrēķināt izmantojot cenrādi zemāk.

 

Gaidam Jūs!