Pirts - viesu nams - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Pirts - viesu nams

Pirts, viesu nams peintbola parkā "Jugland"

 

Viesu nams ir celts no īstiem baļķiem. Šis nams atrodas ļoti skaistā, vientuļā nostūrītī, bet tajā pašā laikā ļoti tuvu Rīgai, pašā Mazās Juglas upes krastā. Pirmajā stāvā atrodas mājīga kamīnzāle, pirts, kura ir kurināma ar malku, duša un tualete, TV. Otrajā stāvā atrodas 2 atpūtas istabas un neliela ģērbtuvīte. Kopējā platība - 70 m2. Šāda platība ir optimāla, lai varētu uzrīkot tikšanās, ballītes, pasēdēšanu pie galda līdz 20 cilv.grupai. Viesu nama teritoriju norobežo pīts žogs, teritorijā atrodas liels galds ar nojumi un grilu.

 

Vairāk par viesu namu mūsu mājas lapa - Pirts, Viesu nams | Jugland

 

Atpūtas mājiņa (pie spēļu laukumiem):

 

Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu.

Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos.

Lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.

 

Namiņa īres cena saprātīga - tikai 40,00 EUR - 3 stundas.

Katra nākamā stunda - 10.00 EUR. Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

 

Piknika vieta:

No 25.00 EUR - 30.00 EUR - liels galds ar soliem zem nojumes + grills. Tikai spēlējošajām grupām, spēles dienā līdz denas beigām.

Lielās nojumes (pa kreisi no tiltiņa) Nr.1, Nr.2, Nr.3 - 30.00 EUR

Vidējās nojumes (pa labi no tiltiņa) Nr.4, Nr.5 - 25.00 EUR

 

Cenas norādītas bez PVN.

 

Kā nokļūt?

No Rīgas - Tallinas šosejas, uz Ogres pusi (caur Tīnūžiem), nobraukt 4,6 km un pēc tam pie zīmes Peintbola Parks nogriezties pa kreisi. Jūs esat klāt!

 

Informācija un pasūtījumi

Тel. +371 67291400, +371 27821000, 26485555
Kr. Valdemāra ielā 40, Rīga, LV-1010.
e-mail: office@paintball.lv