Korporatīvie pasākumi - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Korporatīvie pasākumi

Peintbola Klubs organizē un vada korporatīvās spēles un turnīrus ar kopējo dalībnieku daudzumu līdz 150 cilvēkiem. Šajā jomā esam ar bāgātu pieredzi, kā arī ir laba tehniskā bāze un kvalificēts personāls, kā arī interesanti iekārtoti laukumi, lai nodrošinātu kvalitatīvu pasākumu organizēšanu. Uzņēmumi, kas uztic mums organizēt un vadīt savus korporatīvos svētkus ir ļoti daudz gan starp lieliem, gan ne tik lieliem uzņēmumiem. Korporatīvo spēļu ietvaros piedāvājam mini-turnīrus uzņēmuma nodaļu/filiāļu starpā, līdzstrādnieku starpā, darbinieku ģimeņu starpā vai uzņēmuma klientu starpā. Organizējam arī izklaides bērniem. Šāda veida svētku organizešana ir ļoti veiksmīga, lai uzlabotu attiecības ar sadarbības partneriem.

Iepriekš vienojoties, iespējams noorganizēt spēles arī lielākai grupai kā arī sporta spēles ar dažādām disciplīnām un variācijām. Iespējams arī nodrošināt transportu, ēdināšanu, mūziku, lielu nojumi, inventāru citām sporta spēlēm,sporta spēļu vadītāju.

Tāpat Peintbola Klubs gatavs organizēt izbraukuma spēles pasūtītāja izvēlētajā teritorijā jebkurā Latvijas vietā. Tādā gadījumā mūsu darbinieks atbrauks pie Jums ar visu nepieciešamo nomas inventāru. Cena vienam komplektam izbraukuma spēlē neatšķiras no cenas peintbola sporta un atpūtas centrā, vienīgi Jums būs jārēķinās ar transporta izmaksām - Vienosimies.