Ziemas peintbols - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Ziemas peintbols

Spēles notiek Peintbola parkā "JUGLAND". www.paintball.lv

Peintbols ziemā!

Peintbola piedzīvojumu mīlētājus un visus spēlēt gribētājus aicinām ziemas brīvdienas pavadīt ar draugiem vai kolēģiem un izklaidēties azartiskā un aizraujošā spēlē, bet pēc tam pasēdēt pie kamīna vai nopērties īstā pirtiņā.

Tā ir lieliska iespēja interesanti pavadīt laiku, šajā aukstajā un lietainajā gadalaikā, draugu, kolēģu vai kursabiedru kompānijā (arī veselībai nenāks par sliktu). Par ļoti saprātīgām cenām! Un, protams, šī ideja ir lieliska, lai noorganizētu korporatīvos vai kolektīvos pasākumus, draugu tikšanos, dzimšanas dienas vai sarīkotu bērniem svētkus utt.

Peintbols - spēle, ko var spēlēt visu sezonu. Būtu kļūdaini uzskatīt, ka peintbolu spēlēt var tikai siltajos gada mēnešos. Tāpēc neliedziet sev tādu prieku, kā uzspēlēt peintbolu ziemā, paskriet un pašaudīties svaigā ziemas gaisā! Kā jebkurā citā spēlē, tā arī peintbolā ir svarīgs azarts un labs noskaņojums!

Neuztraucieties - auksti nebūs! Peintbola kamuflāžas kombinezonu velkam uz Jūsu apģērba, tāpēc, pirmkārt, Jums nebūs auksti, otkārt - pie trāpījuma ar peintbola bumbiņu, Jūs to gandrīz nejutīsiet!

Tikai pašas spēles, peintbola kaujas, notiek ārā, visu atlikušo laiku (pauzes starp spēlēm utt.) Jūs varat uzturēties siltās ģērbtuvēs, reģistratūrā vai telpās, kur turpināsiet Jūsu pasākuma svinības. Kā arī mēs varam iekurt ugunskuru, kur varēsiet pasildīties.

Lai nodrošinātu spēli, mēs izmantojam speciālu ziemas aprīkojumu un ziemas bumbiņas.

Kā vienmēr, Jūs gaida pieredzējuši un laipni instruktori, asas izjūtas, neaizmirstama atpūta pie dabas un lielisks noskaņojums.

Kā arī, mēs varam piedāvāt jūsu spēlētāju kompānijai un jūsu ciemiņiem atsevišķu namiņu, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā.

Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu.

Namiņa īres cena saprātīga - tikai 30,00 EUR- 3 stundas.

Katra nākamā stunda - 10,00 EUR.

Cenas bez PVN.

Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

Mēs strādājam visu gadu - ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos!

Pasūtīt spēli ir ļoti vienkārši - piezvaniet mūsu menedžerim pa tālruni 67291400; 27821000 vai rakstiet uz e-pastu office@paintball.lv

Cik tas maksā?

Kopējās izmaksas vienam spēlētājam uz spēles dienu (3 stundas) parasti sanāk apmēram 15.00-20.00Eur. Tās ir vidējās izmaksas - izdevumi par spēles komplektu, papildus bumbiņām, dūmusvecēm un dažādiem pakalpojumiem.

Protams, tas cipars var būt arī mazāks, ja, piemēram, ekonomējam uz bumbiņām vai esat atbraukuši ar lielu grupu. Kā arī mēs vienmēr piedāvājam dažādas akcijas par zemākām cenām. Lūdzu, pie spēles pasūtīšanas, apspriediet Jūsu budžetu ar mūsu menedžeri pa tālruni 67291400 vai 27821000. Viņš pacentīsies piedāvāt Jums pašu pieņemamāko spēles un izdevumu variantu.

Precīzāk spēles izmaksas var izrēķināt izmantojot cenrādi zemāk.

 

Gaidām Jūs!