Spēles skolēniem - Пейнтбол и лазертаг в Риге - Peintbols un lāzertags Rīgā - Paintball and lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

LV RU EN
City Paintball Riga Facebook
 

Spēles skolēniem

Peintbols skolas vecuma bērniem (7-17gadi).

Uzdāviniet bērniem neaizmirstamus svētkus!

Jaunieši dievina piedzīvojumus un azartiskas sporta spēles. Peintbola spēle dot iespēju bērniem iztēloties sevi kā supervaroni - Rembo vai Terminators un kļūt par dalībnieku aizraujošam piedzīvojumam. Tā ir īsta aktīva atpūta, kuras dēļ viņi ir gatavi atrauties no kompjūtera un spēļu konsolēm. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka peintbola parki ir kļuvuši populāri, kur rīko skolēnu sporta spēles, dzimšanas dienas vai vienkārši, laba vieta aktīvai atpūtai draugu vai klasesbiedru kompānijā.

Mūsu Peintbola Parks piedāvā lielisku programmu, kas paredzēta tieši skolas vecuma spēlētājiem.

Pirmkārt, mēs domājam par bērnu drošību, par to parūpēsies mūsu kvalificētie instruktori.

Jau no pirmās minūtes jaunie kareivji būs instruktora vadībā un tiks uzmanīti. Neraugoties uz to, jaunie spēlētāji, kuri jaunāki par 11 gadiem spēlē drīkst piedalīties vecāku uzraudzībā.

Pieredzējušu instruktoru pavadībā izpildot dažādas spēļu misijas, bērni varēs ne tikai no sirds izšaudīties, bet iemācīsies orientēties, spēlēt komandā, risināt loģiskus uzdevumus, pieņemt lēmumus un pārvarēt dažādus šķēršļus.

Bērni pat nepamanīs, cik ātri un interesanti paies diena. Neaizmirstami iespaidi, azarts, piedzīvojumi - garantija sarunām turpmākajai nedēļai.

Svētku turpinājumam piedāvājam papildus pakalpojumus. Tālāk no spēļu laukumiem, Mazās Juglas upes krastā ir galdi ar nojumēm, soliem, grilu, kur var noorganizēt pikniku, uzcept šašliku vai desiņas, iekurināt ugunskuru. Kā arī var norezervēt telpu, kur var uzklāt galdu.

Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu.

Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos. Lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.

 

Namiņa īres cena saprātīga - tikai 30,00 EUR - 3 stundas.

Katra nākamā stunda - 5,00 EUR.

 

Cenas bez PVN.

 

 

Peintbols ir viens no labākajām izklaidēm skolas vecuma bērniem!

 

Paši populārākie pasākumi bērniem mūsu Peintbola parkā:

 • bērnu dzimšanas dienas

 • tikšanās ar draugiem, klasesbiedriem, absolventiem

 • skolas izlaiduma svinēšana

 • sporta dienas

 • skolēnu sacensības

 • klašu izbraukumi pie dabas

 • ģimenes pikniki...

 

Un vēl! Mēs strādājam visu gadu - ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos.

 

Kā šo spēli spēlē?

Jaunie karavīri, kuri ir atnākuši uz spēli, noklausās instruktāžu, kur viņiem tiek sīki paskaidroti drošības noteikumi un izstāstīta spēles vadīšanas gaita. Spēlētājiem tiek izsniegts ekipējums (kombinezons, aizsargveste, maska, kakla aizsargs, cimdi, peintbola ierocis). Pēc tam grupa tiek sadalīta divās komandās un instruktora pavadībā dodas uz kaujas lauku, tas ir uz spēļu laukumiem. Peintbola parkā ir 10 laukumi, kuri viens no otra atšķiras ar savu konfigurāciju un reljefu. Laukumi ir norobežoti ar aizsargtīklu un ir pilnīgi droši skatītājiem. Spēles notiek visos laukumos, protams, ņemot vērā spēlētāju vēlmes. Parasti spēle ilgst 10-15 minūtes, pēc kā ir neliela pauze, kuras laikā spēlētāji var, ja ir vajadzība, papildināt bumbiņu krājumus vai arī notīrīt krāsu pēc pretinieka trāpījumiem. Vidēji, spēles dienas laikā (trīs stundas), tiek izspēlētas 10 spēles. Katrai spēlei instruktors piedāvā jaunu scenāriju un kaujas uzdevumu. Visas spēles uzmana tiesnesis, jebkurš mēģinājums spēlēt negodīgi vai pārkāpt noteikumus tiks apturēts. Īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlētāju drošības tehnikas ievērošanai.

Cik tas maksā?

Kopējās izmaksas vienam spēlētājam uz spēles dienu (3 stundas) parasti sanāk apmēram 15-20EUR. Tās ir vidējās izmaksas - izdevumi par spēles komplektu, papildus bumbiņām, dūmusvecēm un dažādiem pakalpojumiem.

Protams, tas cipars var būt arī mazāks, ja, piemēram, ekonomējam uz bumbiņām vai esat atbraukuši ar lielu grupu. Kā arī mēs vienmēr piedāvājam dažādas akcijas par zemākām cenām. Lūdzu, pie spēles pasūtīšanas, apspriediet Jūsu budžetu ar mūsu menedžeri. Viņš pacentīsies piedāvāt Jums pašu pieņemamāko spēles un izdevumu variantu.

Precīzāk spēles izmaksas var izrēķināt izmantojot cenrādi zemāk.

 

Cenas standarta spēles komplektam 2015. gadā.

Spēles komplekts vienam spēlētājam uz spēles dienu (3 stundas):

 • Grupām no 6 līdz 9 cilvēkiem - 12.00 EUR (8.43Ls)

 • Grupām no 10 līdz 14 cilvēkiem - 11.00EUR (7.73Ls)

 • Grupām virs 15 cilvēkiem -10.00 EUR (7.03Ls)

Skolēniem un studentiem:

 • Grupām no 6 līdz 9 cilvēkiem - 10.00 EUR (7.03Ls)

 • Grupām no 10 un vairāk cilvēkiem - 9.00 EUR (6.33Ls)

Komplektā ietilpst:

 • Instruktāža un serviss no apkalpojošā personāla - instruktori, tiesneši, tehniķi.

 • Ieeja spēļu laukumos un dalība spēlē.

 • Pilna ekipējuma noma (markers, maska, balons, kamuflāžas kombinezons, cimdi).

 • Gaisa vai gāzes uzpilde uz visu spēles dienu.

 • Sievietēm un bērniem aizsargveste.

 • 50 peintbola bumbiņas.

!!! Latvijas Peintbola Parka laukumos ir atļauts izmantot tikai Latvijas Peintbola Parkā iegādātās bumbiņas un pirotehniku.

 

Papildus (pēc vēlēšanās)

 

Peintbola bumbiņas:

 • 100gab. - 4.00 EUR (2.81Ls)

 • 1 kaste 2000gab. - 70.00 EUR (49.20Ls)

 • 2-3 kastes pa 2000 gab. - 60.00 EUR (42.17Ls)

 • vairāk par 3 kastem pa 2000gab. - speciāla cena!

 

Dūmu sveces:

 • maza - 2.85 EUR

 • liela - 4.95 EUR

 

Biežāk uzdotie jautājumi(FAQ):

 

Jautājums: Vai tas ir droši?
Atbilde: Drošība - tā ir mūsu prioritāte, visas spēles pilnībā kontrolē mūsu pieredzējušie instruktori. Viss aprīkojums, kas ir izmantojams spēlēs, ir drošs un paredzēts peintbola spēlei, pastāvīgi tiek pārbaudīts un tiek veikta apkope. Pats galvenais drošības likums - aizsargāt acis. Maskas uz spēļu lauka nekad nedrīkst noņemt. Tiesneši pastāvīgi uzmana šī likuma izpildi. Bez tam skolas vecuma spēlētājiem tiek izdotas paaugstinātas aizsardzības - speciāli aizpogājamas maskas, kuras bērns patstāvīgi noņemt nevarēs.

 

Jautājums: Cik cilvēkus mums ir jāsavāc spēlei?
Atbilde: Jūs varat atvest jebkuru ļaužu daudzumu, bet spēlēt atsevišķi no citiem spēlētājiem jūs varēsiet pie noteikuma, ka grupā ir ne mazāk kā 6 cilvēki. Ja jūs esiet mazāk, gandrīz vienmēr ir iespēja iekļaut Jūs citā grupā, protams pēc appusējas vienošanās.

 

Jautājums: Cik bumbiņas mums būs vajadzīgas?
Atbilde: Starta komplektā jau ir iekļautas 50 bumbiņas.Ja spēlētāji no sākuma ir noskaņoti «saudzēt patronas», tad ar tām pietiks. Ja spēlētājs nav ierobežots līdzekļos, tad pēc statistikas, vidēji viņš vienā spēles reizē izšauj 200-300 bumbiņas, tas ir papildus piepērk 150-250 bumbiņas. Protams, tas cipars var būt arī daudz lielāks, ja spēlētājs «mērķē visā, kas kustās».

 

Jautājums: Vai spēlē var piedalīt vecāki?
Atbilde: Mēstotikaiatbalstām.Starpcitu,pēcpsihologudomām,šādi pasākumi sekmē bērnu un vecāku satuvināšanos. Kā arī, ņemot vērā vecāku lielos augumus, viņi, priekš bērniem, būs lielisks mērķis! Ja nav tādas vēlēšanās vai iespējas - tas nekas, jaunos kareivjus pieskatīs mūsu instruktors.
Spēlētāji, kuri jaunāki par 11 gadiem, var atrasties laukumā tikai vecāku uzraudzībā.

Jautājums: Vai peintobla bumbiņas sāpīgi sit, kad trāpa?
Atbilde: Bumbiņas ir izgatavotas no pārtikas želatīna, un iekšā pildītas ar ūdens nomazgājamu spilgtu šķidrumu. Pie trāpījuma šķērslī, želatīna apvalks plīst pušu un uz apģērba vai spēlētāja ķermeņa paliek plankums, pa kuru, īsti tiek noteikta sakāve. Ja spēlētājs pietiekami cieši ir ģērbts, šāviens tika raidīts ne no tuvuma, un peintobla ieroča šaušanas ātrums tika noregulēts pareizi, tad, parasti nekādas nepatīkamas izjūtas tas neizsauc. Ja gan augstāk uzskaitīti nosacījumi netika ievēroti, tad bumbiņas trāpījuma vietā var palikt apsārtums vai zilumiņš, kurš zudīs pēc dažām dienām. Bumbiņas izlidojuma ātrums spēles laikā, parastās «pieaugušo» grupās, nedrīkst pārsniegt 300 pēdu sekundē (92 metri sekundē). Bērnu grupām mēs pazeminām ātrumu līdz 250 pēdām sekundē, kas ļauj ievērojami samazināt zilumiņu daudzumu jauniem kaujiniekiem. Tomēr, šaušana no peintbola marķeriem vienam uz otru, ir iespēja «nopelnīt» kādu zilumiņu - tā ir neatņemama spēles daļa peintbolā. Bet ticiet, azarts no spēles aptumšos visas iespējamās nepatīkamās izjūtas, un ja atcerēsies pēc spēles par saņemtu zilumiņu cīņā, tad tikai ar lepnumu. Spēle bērnus māca pārvarēt bailes un savaldīt savas emocijas, kas ir neaizstājama lieta pie jaunā vīrieša-kareijva audzināsanas.

 

Jautājums: Mūsu bērni vēl nekad nav spēlējuši, ko darīt?
Atbilde: Tā nav problēma! Pirmkārt, viņus rūpīgi instruēs un visam iemācīs. Bet otrkārt, viss ļoti vienkārši - notēmē peintbola ieroci uz pretinieku un spied uz mēlīti. Viena uzspiešana ir viens šāviens. Spēles dienas beigās bērni kļūs jau par pieredzējušiem kaujiniekiem.

 

Jautājums: Kā ģērbties?
Atbilde: Tā, kā jūs parasti ģērbjaties uz aktīvā sporta nodarbībām un, protams, atbilstoši laika apstākļiem. Piemēram, spēlēšanai drusciņ dzestros rudenīgos laikapstākļos, pilnīgi pietiks blīvs, sportisks kostīms vai džemperis ar sportiskām biksēm.Apavi ir attiecīgi - krosenes vai armijas tipa botas. Adīta vilnas cepure būs īstajā laikā.
Ja spēlei Jūs ņemsiet standarta spēļu komplektu, tad Jums izdos kamuflāžas kombinezonu, kurš ģērbjas pa virsu Jūsu apģērbam. Nepieciešams ņemt vērā, ka iespējams pēc visiem piedzīvojumiem Peintbola Parkā jūs mazliet sasmērēsieties. Tomēr, nesatraucieties - krāsa un dubļi viegli izmazgājas.

 

Jautājums: Bet, ja mums sagribēsies ēst?
Atbilde: Nu, tā arī nav problēma! Peintbola Parka teritorijā strādā bufete, kurā pa pilnīgi saprātīgām cenām var iekost. Asortimentā: kruasāni, čipsi, šokolādītes, saldējums, dažādi dzērieni utt. Bez tam, pēc iepriekšēja pasūtījuma mēs varam noorganizēt cienastu un uzklāt galdu. Vēl jo vairāk, Jūs varat nomāt pie mums grilu, nopirkt ogles (vai atvest līdzi) un uzrīkot lielisku pikniku.

 

Jautājums: Kur mēs varēsim apmesties?
Atbilde: Sagatavošanās un spēles laikā visi spēlētāji atrodas centrālās bāzes teritorijā, kur izvietotas mājiņas-ģērbtuves un bufete. Pēc spēles, Jūs ar bērniem varat apmesties pie vienas no nojumēm upes krastā. Nojume jārezervēt iepriekš. Nojumes lietošana - 10.00EUR. Nopietnāku svinību rīkošanai var noīrēt Viesu māju ar piegulstošo teritoriju.